פיתוח תוכנה מורכב למערכת INFOTAINMENT לרכב

פיתוח תוכנה מורכב למערכת INFOTAINMENT לרכב

פיתוח תוכנה מורכב למערכת INFOTAINMENT לרכב מספר כלי הרכב שעולים על הכביש גדל מדיי שנה, בישראל ובמדינות שונות בעולם. אם בעבר נחשב הרכב למוצר "מותרות", הרי שהיום נדמה לעיתים כי מדובר בבית שני שבו אנו שוהים בחלק מהזמן ובלא פחות ממוצר צריכה בסיסי. בעקבות שינוי תפיסה זה, עולם הרכב ככלל ויצרניות הרכב בפרט החלו להתאים עצמן לעידן בו לצרכן יש היצע רחב של כלי רכב לבחירה הכוללים מערכות INFOTAINMENT מגוונות – כמו גם בזינוק במספר הלקוחות שלהם.


אחד מהשינויים הבולטים בנושא, אשר מתרחש בעיקר בשנים האחרונות, היא פונקציונאליות מערכת הבידור באוטו- הנגשת הדרכים של משתמש הקצה לבצע פעולות, לקבל מידע עדכני וליצור קשר עם אנשי המקצוע הרלוונטיים לעניינו בעזרת חברת פיתוח אפליקציות. אם בעבר יכלו נוסעי הרכב להעביר תחנות בודדות ברדיו ולקבל מידע בסיסי באמצעות צג המחוונים ("דשבורד") - כיום, למרבית יצרניות הרכב הגדולות, או המשווקים המורשים שלהן, ישנה אפליקצית מובייל אנדרואיד נייטיב או iOs נייטיב המותאמת לקהל הרחב ו/או מערכת הפעלה ייעודית בעבור מכשיר המדיה הנמצא ברכב. בכך, הופכת הנהיגה ברכב לחוויה עם ערך מוסף – בידורי או פונקציונאלי, ומתגבשת תחושת "שליטה" רחבה יותר אצל המשתמש.


פי.די.איי.סי טכנולוגיות פיתחה בעשור האחרון פתרונות רבים למותגי רכב שונים. באמצעות הידע והמקצועיות שלנו, הבאנו שינוי של ממש לאינטגרליות שבין איכות הממשק הגבוהה למערכות הרכב. הכלים אותם פיתחנו, אפשרו לחברות הרכב הגדולות במשק להציע חווית שימוש אישית ברכב ומחוצה לו – כשאת ה-"לאנצ'רים" (מערכות הפעלה) לרכב השלימו בעזרת פיתוח אפליקציות אנדרואיד או פיתוח אפליקציות לאייפון. כל אלו, מאפשרות למשתמש להנות מפלטפורמה אחת באמצעותה יכול לבצע פעולות רבות (ולעיתים גם מורכבות): הפנייה לשירותי דרך / שירותים אחרים, הודעות ותזכורות על טיפולים לרכב (כולל אפשרות להזמין טיפול ישירות מהמערכת), מידע על קריאות לתיקון, היסטורית טיפולים, מדריך נוריות חיווי, ספרי רכב דיגיטאלים, הנחיות במקרי תאונה, התקשרות ישירה ומיידית למרכזי שירות, תיעוד חנייה / מיקום וכן ארגון ושמירה על מסמכי הרכב.


מערכת Connected Car,פיתוח תוכנה מורכב עבור מערכת INFOTAINMENT מבוסס על מכשירי אנדרואיד אותה פיתחנו לחברת TOYOTA, מציעה ללקוח וכוללת פרסונליזציה מלאה וגישה ישירה לאינספור תחנות רדיו מרחבי העולם ואפליקציות רבות נוספות. ליבואנית הרכב "צ'מפיון מוטורס" פיתחנו פיתרון תוכנה מורכב בשם CONNECT-IT, המאפשר (באמצעות רכיב איתור וניווט מבוסס GPS) איסוף נתונים על תפקוד ומצב הרכב, מיקומו, וכן אפיוני הנהיגה בו, אשר נאספים בזמן אמת. פיתוח תוכנה מורכב נוסף בו אנו גאים, הוא AIG Safe Drive, אשר מתעד (באמצעות רכיב מיוחד וטכנולוגיה חדשנית) את התנהגות הנהג בכביש, נותנת פידבקים בזמן אמת, בהתאם לאופי הנהיגה,ובסופו של יום גם עשויה להקנות למשתמש הקצה הנחה משמעותית בדמי הביטוח השנתיים.


פי.די.איי.סי. טכנולוגיות הינה חברה בעלת ותק של כ-20 שנים בתחום טכנולוגיות הניידות, האינטרנט והמובייל על כל נגזרותיהם.


אנו מגדירים עצמנו כ-"One stop shop for mobile & software development". בנוסף לרובד הפיתוח המאגד בתוכו את מפתח אפליקציות ומפתחי צד שרת, הננו מחזיקים אנשי מקצוע בתחומים הנגזרים, וביניהם כותבים טכניים מקצועיים של איפיונים, מעצבים גראפיים, מנהלי פרוייקטים, ארכיטקטים, בודקי תוכנה, מזיני תוכן וכו'. נשמח לפרט אודות השירותים שמציעה חברתנו המתמחה בפיתוח למובייל, פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ולאייפון וכן את אופן העבודה בשיחה טלפונית קצרה. השיחה אינה מחייבת, ותוכל לעזור לנו - לעזור לך.

קצת על הכותב

אלכס קמנקוב הוא מתכנת בכיר בחברתינו, גיק, חובב כדורסל, נהג זעיר, מומחה בפיתוח Android, שניצלים ופסטה זה הטופ אצלו, אוהב לסייע לכל מי שרוצה ללמוד על טכנולוגיות וטכניקות חדשות בתחום הפיתוח

כתיבת תגובה

* כתובת האימייל והטלפון שלך לא יוצגו

תגובות

לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות